W³odek
Do³±czy³: 12 Mar 2007 Posty: 111 Sk±d: Bielsko-Bia³a
|
Wys³any: Sro Lut 11, 2009 06:48 Temat postu: Re: Cena "Karoliny" |
|
|
| Artur napisa³: | Patrz±c na zainteresowanie "Karolin±" w sezonie 2009 uwa¿am, ¿e cena za czarter jest zbyt "wy¶rubowana". Co na to reszta szanownych klubowiczów?  | Te¿ bym chcia³ jak najtaniej. Jednak cena czarteru ( nasza), stanowi w szczycie sezonu mniej ni¿ po³owê ¶redniej ceny mazurskiej. W przypadku rejsów trzytygodniowych ok. 35% ¶redniej ceny mazurskij. Wszyscy chcieli¶my du¿ej ³ódki. Jednak jej utrzymanie kosztuje. Chyba, ¿e zak³adamy wyeksploatowanie ³ódek do reszty, be¿ remontów i na tym koñczymy dzia³alno¶æ? |
|